Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

«Pärast karjääri lõppu tahan elada kuninga kombel.»

Madridi Reali jalgpalliklubi staar Cristiano Ronaldo hakkab karjääri lõppedes rahaga priiskama.

JÄÄHOKI

Soome jõudis MMil finaali

Juunioride hoki MMil peeti eile poolfinaal, kus kodupubliku suureks rõõmuks Soome meeskond alistas igipõlise konkurendi Rootsi. Rootsi oli esimese kolmandiku järel 1:0 juhtimas, kuna Rasmus Asplund saatis 11. minutil litri Soome väravavahi selja taha. Teisel kolmandikul viigistas 32. minutil soomlaste poolt Roope Hintz ning vaid kaks minutit hiljem viskas rootslastele teise värava Antti Kalapudas. Rohkem väravaid teisel ja kolmandal kolmandikul ei visatud ja nii jõudis tulemusega 2:1 finaali kodus mängiv Soome hokinoorte meeskond. Teises poolfinaalis olid hilisõhtul vastamisi Venemaa ja USA.

40 punkti

viskas Chicago Bullsi mängumees Jimmy Butler teisel poolajal Toronto Raptorsi vastu, purustades sellega Michael Jordani rekordi

JALGPALL

Jääger jätkab karjääri Norras

Norra kõrgliigaklubi Valerenga teatas, et Eesti koondise kaitsja Enar Jääger (pildil) mängib ka tuleval hooajal nende ridades. Pikalt klubi otsinud ja eelmise aasta alguses FC Floraga liitunud Jääger siirdus suvel Eestist Valerengasse. Poole hooajaga jäi tema arvele üheksa mängu ja kaks väravat. Eesti koondises on Jääger pidanud 119 kohtumist, millega on kõigi aegade arvestuses kõrgel viiendal kohal.

KERGEJÕUSTIK

Kanter ja Mägi esimese 200 seas

Kergejõustikuportaali All-athletics.com maailma edetabelis mahuvad Eesti parimate sportlastena esimese 200 sisse Rasmus Mägi ja Gerd Kanter. All-athletics.com meeste üldtabelis jagab Mägi 157. tabelikohta, meie 400 meetri tõkkejooksja arvel on 1287 punkti. Kanteril on kogutud 1270 punkti ja sellega jagab Eesti kettaheitja 191. kohta. Meeste tabelit juhib ameeriklasest sprinter Justin Gatlin, kellele järgnevad Jamaica sprinter Usain Bolt ning USA kolmikhüppaja Christian Taylor. Eesti parima naisena on kõrgushüppaja Eleriin Haas üldtabelis 724. kohal, esikohal on Etioopia jooksja Genzebe Dibaba.

Olümpiavõitjale pikk võistluskeeld

Lõuna-Korea tõstja Sa Jae-hyouk sai kodumaa tõsteliidult pika võistluskeelu. Lõuna-Korea tõsteliit määras 2008. aasta Pekingi olümpiamängudel kehakaalus kuni 77 kg olümpiavõitjaks tulnud mehele 10-aastase võistluskeelu, sest Sa Jae-hyouk peksis neljapäeval 21-aastast Hwang Woo-mani ühe baari lähedal nii tõsiselt, et noor tõstja vajab vigastustest tervenemiseks koguni kuus nädalat.

Ojamaa ei siirdu Poola

Eelmisel nädalal Eesti jalgpalluri Henrik Ojamaa hankimisega seostatud Kielce Korona juhatuse liige Arkadiusz Bilski eitas huvi eestlase teenete vastu. Ojamaad seostati Koronaga juba suvel ning eelmisel nädalal puhuti vana huvi uuesti üles. Bilski sõnul seekord asjaks aga ei lähe, vahendas Soccernet.ee. «Kui aus olla, siis me ei otsi sellele positsioonile mängijaid. Ojamaa teema on juba aegunud,» sõnas mees transfery.info-le.