Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Neljakordne olümpiavõitja Michael Johnson võrdles FIFAt ja IAAFi tabanud probleeme.
---------------------

KORVPALL

Kalevile kindel võit

Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel alistas Kalev/Cramo võõrsil kindlalt 82:62 Valga-Valka/Maks&Mooritsa. Võitjatele tõid Morris Curry ja Mario Delas mõlemad 20 punkti. Kaotajate eest kogus Viljar Veski 15 punkti, Jurijs Aleksejevs viskas 14 punkti ja võttis 16 lauapalli. Kalev/Cramo juhib turniiritabelit täisedu 18 võiduga, valgalased on viie võidu ja 12 kaotusega eelviimasel ehk kaheksandal kohal.

40 meeskonda

senise 32 asemel tahab FIFA presidendikandidaat Gianni Infantino lubada jalgpalli MM-finaalturniirile.

JALGPALL

Noortekoondisele teine võit

Eesti U21 jalgpallikoondis jätkas võidukalt Peterburis toimuvat Kubok Sodružestva turniiri, alistades 4:1 Tadžikistani. Eesti asus kohtumist 23. minutil Joseph Saliste tabamusest juhtima ning 28. minutil lõi Andre Järva teise värava. 60. minutil vähendas Parvizdzhon Umarbajev penaltist vastaste kaotusseisu, kuid kõigest kaks minutit hiljem tegi Martin Milleri tabamus seisuks 3:1. Viimasel mänguminutil vormistas Kevin Kauber kiirest vasturünnakust lõppseisu 4:1. Pühapäeval 2:1 Lätist jagu saanud Eesti kohtub homme Venemaaga.

RATTASPORT

Eesti sai Riosse kaks kohta

Rahvusvaheline Jalgratturite Liit (UCI) avalikustas kvoodid Rio olümpiamängude maanteesõiduks. Eesti saab grupisõidu eliitklassis välja panna kaks meesratturit, Eesti Jalgratturite Liit saadab tõenäoliselt meestest osalema Rein Taaramäe (pildil) ja Tanel Kangerti. Nende järel on varus eeldatavasti Gert Jõeäär ja Alo Jakin. Maastikuratturi Martin Loo kvalifitseerumine Rio mängudele selgub tänavu mais.

KORVPALL

Warriors põrmustas Cavaliersi

Korvpalliliigas NBA alistas Golden State Warriors mulluste finalistide kohtumises koguni 132:98 Cleveland Cavaliersi. Võitjate parimatena tõid Stephen Curry 35, Andre Iguodala 20 ja Draymond Green 16 punkti. Cavaliersi särgis koduväljakul karjääri suurima kaotuse saanud LeBron James viskas kodumeeskonna kasuks 16 punkti.

Taaramäe lõpetas peagrupis

Austraalias toimuva Tour Down Underi esimesel etapil sai Katjuša tiimi eest sõitev Rein Taaramäe 114. koha. 130,8 km pikkuse avaetapi lõpetas esimesena Orica-GreenEdge'i rattur Caleb Ewan, kes sai kirja aja 3.24,13. Taaramäe finišeeris peagrupis ning sai seega kirja võitjaga sama aja.