Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Nikolai Novosjolov | FOTO: Mihkel Maripuu

TSITAAT

See hävitab suusatamise.

Vene meessuusatajad on võitnud kolm MK-etappi järjest ja Norra murdmaasuusaäss Petter Northug naljatles küsimuse peale, mida niisugune venelaste üleolek alale tähendab.
--------------------

Eesti epeemeeskond jäi napilt olümpiapiletist ilma

VEHKLEMINE. Eesti aja järgi ööl vastu esmaspäeva lõppenud epeevehklemise Vancouveri MK-etapi meeskonnavõistluses sai Eesti tiim (Nikolai Novosjolov, Sten Priinits, Marno Allika, Jüri Salm) neljanda koha. Poolfinaalis kaotas Eesti 14:15 Ungarile. Kolmanda koha matšis tunnistasid eestlased omakorda Ukraina 21:25 paremust. Veel poolfinaali eel oli Eesti meeskonna olümpialootus elus. Selleks oleks Eesti pidanud turniiri finaalis võitma Ukrainat ning Ungari oleks kolmanda koha matšis pidanud kaotama Kasahstanile. Novosjolovil ja Priinitsal on veel võimalus olümpiapääse lunastada individuaalselt.

Number

196:173

võitis läänekonverentsi tiim korvpalliliiga NBA tähtede mängus idakonverentsi esindust.

Kanepi tegi väikese tõusu, Zopp suure languse

TENNIS. Värskes maailma edetabelis on Eesti naistest endiselt kõige kõrgemal Anett Kontaveit, kes säilitas 91. tabelikoha. Kaia Kanepi (pildil) kerkis ühe pügala võrra ja asub nüüd 146. positsioonil. Tabelit juhib ameeriklanna Serena Williams. Meeste seas langes Jürgen Zopp koguni 11 koha võrra ja seega hoiab Eesti parim meestennisist 178. positsiooni. Vladimir Ivanov on 427. kohal, eelmisel nädalal paiknes ta 425. kohal. Esikohta hoiab endiselt serblane Novak Djokovic, teine on šotlane Andy Murray ja kolmas šveitslane Roger Federer.

Noor laskesuusataja jõudis taas esikümnesse

LASKESUUSATAMINE. Lillehammeris jätkuvatel noorte olümpiamängudel sai laskesuusataja Robert Heldna 10 km jälitussõidus üheksanda koha. 16-aastane Heldna alustas jäitussõitu eilse sprindidistantsi viiendalt kohalt. Lootused medalikonkurentsi sekkuda purunesid esimeses tiirus, kus Heldna eksis koguni neljal lasul. Teise tiiru läbis ta puhtalt, kolmandas ja neljandas tiirus tuli mõlemas üks möödalask. Võitjaks tuli norralane Sivert Guttorm Bakken, Heldna kaotas talle 2.45,2. Neidude seas sai Anneliis Viilukas jälitussõidus 19. koha.

Venelt hea esitus

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris alistas Leedu meistriliigas koduväljakul Panevežyse Lietkabelise 92:59. Vene viskas Žalgirise kasuks 10 punkti ja võttis maha kaheksa lauapalli. Žalgirise resultatiivseim oli Brock Motum 19 punktiga, Paulius Jankunas lisas 14 punkti.

Harting tuli tagasi

Kettaheite valitsev olümpiavõitja Robert Harting lõpetas nädalavahetusel 526 päeva kestnud vigastuspausi. Berliinis sisetingimustes peetud võistluse võitis Harting 64.81ga. Berliini võistlusel said Hartingud kaksikvõidu, kuna teise koha sai 64.34ga noorem vend Christoph. Kolmas oli 64.15 heitnud belglane Philip Milanov.