Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

27

miljonit naela pakub Hiina kõrgliigaklubi Shanghai Shenhua ManU staari Wayne Rooney eest.

KORVPALL

Korraliku mängu teinud Kalev/Cramo alistas Ühisliigas Riia VEFi

Kalev/Cramo korvpallimeeskond kohtus Ühisliigas võõrsil Riia VEFiga. Kalev pääses avaveerandil ette koguni 16:3, kuid kodusaalis mänginud VEF elavnes ning teisele veerandajale mindi vastu 20:12 eduseisus. Poolajale läks Kalev kuuepunktilises eduseisus 36:30. Tallinlased tegid korraliku kolmanda veerandaja ja enne viimast veerandit olid nad 63:52 eduseisus. Viimasel veerandil mängu enam käest ei antudki ning Kalev võitis 84:75. Võitjate parim oli 20 punktiga Morris Curry. Gregor Arbet ja Rolands Freimanis lisasid 17 silma. Teise järjestikuse võidu saanud Kalevil on nüüd turniiritabelis 6 võitu ja 13 kaotust, millega jagatakse koos Jenisseiga 12.–13. kohta. Kalevi järgmine Ühisliiga kohtumine peetakse juba esmaspäeval, kui kodus minnakse vastamisi Moskva CSKAga.

Koduses meistriliigas peeti eile aga kaks kohtumist. Avis Rapla alistas Audentese SK / Noortekoondise 94:76. TLÜ/Kalev võitis kodusaalis Rakvere Tarvast 104:103.

JALGPALL

Levadia palkas Venemaa esiliigas mänginud ääreründaja

FC Levadia täiendas ridu 23-aastase Venemaa jalgpalluri Jevgeni Kobzariga. Nii vasakul äärel kui ründeliinis tegutsev Venemaa esiliiga kogemusega mängumees sõlmis üheksakordse Eesti meisterklubiga kaheaastase lepingu. «Väga tore on Eestis ja Tallinnas oma karjääri jätkata. Mulje FC Levadia klubist on väga positiivne, meeskond võttis mind väga hästi vastu. Kaaslased on asjalikud ja toredad ning usun, et üheskoos suudame püstitatud eesmärgid täita. Tahan Premium-liigas hästi mängida ja seeläbi oma karjääris sammu edasi astuda,» sõnas Kobzar klubi kodulehekülje vahendusel.

Vene koduklubi jõudis Leedu karikavõistlustel poolfinaali

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris oli Leedu karikavõistluste veerandfinaalis 77:64 parem Kedainiai Nevežisest. Võitjate parim oli 14 punkti visanud Martynas Pocius. 15 minutit ja 15 sekundit platsil viibinud Vene viskas neli punkti ja võttis neli lauapalli. Žalgiris kohtub tänases poolfinaalis Prienai Vytautasega.

Esireket Jürgen Zopp Wroclawis poolfinaali ei pääsenud

Eesti esireket Jürgen Zopp (ATP 167.) mängis Poolas Wroclawis ATP Challengeri sarja tenniseturniiril veerandfinaalis, kuid kaotas 6:7, 4:6 tšehh Jan Hernychile (ATP 330.) ning poolfinaali ei pääsenud. Esimene sett kulges äärmiselt tasavägiselt ja võitja selgitamiseks läks vaja ka kiiret lõppmängu. Teises setis seisul 4:4 õnnestus tšehhil lõpuks Zopi servigeim võita ja oma pallingugeimiga lõpetas ta mängu 7:6 (4), 6:4