Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Spordi lühiuudised

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL

Allik neljandal kohal

Budapestis iluuisutamise võistlusel ISU Sportland Trophy teenis Johanna Allik kõrge, neljanda koha. Allik kogus 138,5 punkti, võitjaks tulnud itaallanna Roberta Rodeghiero saldoks jäi 166,29 punkti. Teise koha sai Brasiilia uisutaja Isadore Marie Williams (149,58 punkti) ning kolmas oli šveitslanna Yasmine Kimiko Yamada (149,11). Teistest eestlannadest sai Helery Hälvin 10. koha (131,17) ning Jelizaveta Leonova 14. koha (117,11).

Kontaveit tõusis edetabelis

Värskes tennise edetabelis on Eesti naiste tennise esireket Anett Kontaveit 73. kohal. Kontaveit tegi suure tõusu: ta kerkis 73. tabelireale 91. kohalt. Praegune positsioon on Kontaveidi karjääri kõige kõrgem koht, tema senine parim tulemus oli 85. koht, kus ta oli tänavu jaanuari keskel. Kaia Kanepi langes koha võrra ja on värskes tabelis 145. kohal, Valeria Gorlats püsis 1014. positsioonil. Naiste esireketina jätkab Serena Williams.

Lakersile vägev võit

Korvpalliliigas NBA kaotas põhihooaja võitude rekordit jahtiv Golden State Warriors võõrsil üllatuslikult läänekonverentsi kõige nõrgemale meeskonnale Los Angeles Lakersile koguni 95:112. Warriorsi võiduprotsent oli enne ööl vastu esmaspäeva peetud kohtumist 91,7 ja Lakersil 19 protsenti. Põhimõtteliselt saab Lakersi võitu nimetada ka NBA läbi aegade suurimaks üllatustulemuseks, sest tegu oli suurima võiduprotsentide vahega, kus eeldatav autsaider suutis favoriiti võita.

Jodokatele kaks medalit

Peruu pealinnas Limas toimuval judo MK-etapil jõudis Grigori Minaškin finaali, Juhan Mettis võitis pronksmedali. Kehakaalus kuni 100 kg jäi enne vastaseid ipponitega murdnud Minaškin teisele kohale. Kaotus tuli vastu võtta andekalt noorelt grusiinilt Beka Gviniashvililt. Raskekaalus võitles Mettis endale välja pronksmedali, alistades kolmanda koha heitluses itaallase Alessio Mascetti. Peatreeneri sõnul sai Mettis kergemalt vigastada, ent loodetavasti ei mõjuta see tema võistlust eeloleval nädalavahetusel Buenos Aireses.

Olümpiavõitja tarvitas dopingut

Lenta.ru andis eile teada, et Sotši olümpiamängudel iluuisutamise võistkonnavõistluses kuldmedali võitnud jäätantsija Jekaterina Bobrova jäi vahele keelatud aine kasutamisega. Venelanna dopinguproovist leiti meldooniuminimelist ainet, mis aitab sportlastel treeningutest taastuda. Jäätantsija pidi koos paarilise Dmitri Solovjoviga osalema tänavu Ühendriikides peetaval MMil, kuid nüüd on plaanil kriips peal. Bobrovale määrati kahe aasta pikkune võistluskeeld.