Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

«See oleks täpselt sama, mida Hitler tegi, kui arvas, et kõik juudid tuleks tappa.»

Rahvusvahelise Suusaliidu president Gianfranco Kasper võrdles venelaste võimalikku eemalejätmist taliolümpialt holokaustiga.

SUUSAHÜPPED

Nurmsalu pääses Trondheimis põhivõistlusele

Trondheimis peetud suusahüpete MK-etapil jõudis Kaarel Nurmsalu lõppvõistlusele, kuid piirdus seal ühe hüppega. Nurmsalu, kes kvalifikatsioonis hüppas 126,0 meetrit ja teenis 104,2 punkti, sai lõppvõistluse esimeses voorus kirja 119,0 meetrit ning 107,6 punkti. See andis eestlasele 50 mehe hulgas 46. koha ning teise vooru Nurmsalu ei pääsenud. Etapi võitis sakslane Stefan Kraft, talle järgnesid norralane Andreas Stjernen ning teine sakslane Andreas Wellinger.

34-aastaselt

teenis Inglismaa jalgpallikoondisesse kutse Jermain Defoe.

SULGPALL

Eestlased parandasid edetabelis kohti

Eile avalikustatud sulgpalli maailma edetabelis jõudsid Eesti parimad mängijad kõrgematele kohtadele. Meeste üksikmängus kerkis koha võrra Raul Must, kes on nüüd 56. positsioonil. Naiste üksikmängus parandasid edetabeli kohta nii Getter Saar kui Kristin Kuuba. Saar tõusis kahe koha võrra 126., 20-aastane Kristin Kuuba tegi seitse sammu ülespoole ja tõusis esimest korda maailma edetabelis 200 parima hulka ehk 197. kohale. Naiste üksikmängus on edetabelis esindatud üle 1150 mängija. Naiste paarismängus on Kristin Kuuba koos Helina Rüüteliga sarnaselt eelmise nädalaga 68. kohal. Eesti parim meespaar Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner on edetabeli 119. kohal.

TENNIS

Legendide lahingu võitis Federer

Mainekal Indian Wells tenniseturniiril selgusid meeste üksikmängus kaheksa veerandfinalisti. Põnevaimas kohtumises läksid vastamisi legendid Roger Federer ja Rafael Nadal. Austraalia lahtiste finaali kordusetenduse võitis selgi korral Federer (6:2, 6:3). See matš oli nende nende omavaheline 36. mõõduvõtt. Veerandfinaalis läheb Federer vastamisi Novak Djokovici alistanud tennisemaailma paha poisi austraallase Nick Kyrgiosega. Kyrgios saavutas Djokovici üle võidu tulemusega 6:4, 7:6. Indian Wellsi veerandfinaalid: Pablo Carreno Busta – Pablo Cuevas, Stan Wawrinka – Dominic Thiem, Jack Sock – Kei Nishikori, Roger Federer – Nick Kyrgios.

Liivak aitas klubi poolfinaali

Eesti jalgpalluri Frank Liivaku koduklubi FK Sarajevo pääses Bosnia ja Hertsegoviina karikasarja poolfinaali, kui kahe mängu kokkuvõttes oldi paremad esiliigaklubist Travnik. Korduskohtumine lõppes tulemusega 2:2. Liivak sekkus mängu 61. minutil, kui mänguseis oligi juba 2:2.

Viimsi kaotas kodus Kehrale

Koduses käsipalliliigas peeti eile kaks kohtumist. Viimsi võttis kodus vastu Kehra, kohtumise võitis 33:30 Kehra. Külaliste parimana viskas 11 väravat Dmytro Yankovskyi, Viimsi suurimaks skoorijaks oli 13 väravaga Siim Pinnonen. Teises mängus võitis Tallas 24:17 Aruküla meeskonda.