Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Klavan ja Liverpool said Manchesterist viigi

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Ragnar Klavan. | FOTO: Lynne Cameron/Sportimage/PA Images/Scanpix

JALGPALL. Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool leppis Inglismaa kõrgliigas Manchester Cityga 1:1 viiki. Klavan alustas mängu algrivistuses ning tegi kaasa terve kohtumise. Liverpooli värava lõi 51. minutil penaltist James Milner, Manchester City argentiinlasest staari Sergio Agüero viigivärav sündis 69. minuti.

Tabamusega lõppenud olukorras lipsas Agüero pärast Kevin de Bruyne'i teravat ja madalat tsenderdust välja just Klavani selja tagant, ülejäänud kohtumise jooksul tegutses Eesti koondise kapten aga kindlalt.

Algusest lõpuni lahtises ja mõlemapoolsete võimalustega kohtumises oli Agüerol lisaminutitel suurepärane šanss Cityle võit tuua, ent ründaja lõi mõnelt meetrilt palli taevasse. Samasugused suurepärased võimalused lasid mängu jooksul raisku ka Fernandinho City ning Adam Lallana Liverpooli poolelt.

Liigatabelis jääb neljandal kohal olev Liverpool nüüd liidrist Chelseast maha 13 punktiga, Cityst ollakse jätkuvalt punkti kaugusel. Samas on esikolmikul Liverpoolist üks, lähimatel jälitajatel Manchester Unitedil ja Arsenalil aga koguni kaks mängu vähem peetud.