Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

«Talle on karjääri jooksul halba nõu antud.»

Red Bulli boss Christian Horner nentis, et Fernando Alonso on keerulises olukorras, sest keegi ei aita teda hea nõuga kõrvalt

KORVPALL

Kalev purustas veerandfinaalis Tarva

Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas eile Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria kolmandas mängus Rakvere Tarva ja jõudis poolfinaali. Kalev oli kohtumise poolajaks juhtimas 63:38 ja mäng võideti 104:65. Nii Vitali Liutych kui Cedric Simmons viskasid võitjate poolt 15 punkti, 14 silma lisas Branko Mirkovic. Tarva suurim skoorija oli Karl-Johan Lips, kelle arvele kanti 18 punkti. Eilne võit tähendas, et Kalev alistas veerandfinaalis Rakvere meeskonna 3:0 ning pääses poolfinaali. Seal on tiitlikaitsja Kalevi vastaseks Pärnu Sadam, kes alistas veerandfinaalis TTÜ. Teises poolfinaalseerias on Rapla juba kindlustanud koha nelja parema hulgas, täna võõrustab veerandfinaalseeriat 2:0 juhtiv Tartu Ülikool TLÜ/Kalevi meeskonda.

132. koha

sai Belgias võistluspausi järel esimese stardi teinud Tanel Kangert.

KÄSIPALL

Viljandi alistas veerandfinaali avamängus Tallase

Eile alustasid käsipalli meistriliigas veerandfinaalseeriat Viljandi ja Tallas. Kodus mänginud Viljandi alistas külalised 28:25, sealjuures poolajaks oli seis viigis 11:11. Võitjate poolt viskas 12 väravat Kristo Voika, seitse väravat lisas Sten Maasalu. Tallasel vastas seitsme tabamusega Enrico Anton, kuus väravat jäi Markus Viitkari arvele. Kahe võiduni peetava seeria teine mäng on reedel kavas Kuristiku gümnaasiumis.

VÕRKPALL

Keel ja Raadik tulid pronksile

Soome meistrivõistluste pronksmedal kuulub tänavu Andrus Raadiku (pildil) ja Martti Keele koduklubile Pielavesi Sampole. Kolmandas kohtumises ehk mängudega 2:1 alistas Sampo Siilijärvi tuhandepealise kodupubliku ees Team Lakkapää 3:0 (17, 19, 29). Kõige kasulikum oli oma meeskonnale pärnakas Raadik, kelle arvele kanti üleplatsimängijana 24 (+17) punkti. Rünnakul kogus ta 35 tõstest 22 (63%), servil ja blokis ühe punkti. Keel sekkus vahetusest väljakule vaid kolmandas geimis, pannes mängu kaks pallingut, kirjutas Volley.ee. Kogu hooaja jooksul oli Raadik nii Sampo kui kogu Soome võrkpalliliiga edukamaid punktitoojaid. Eestlane sai Soomes oma esimese välisklubi-kogemuse.

CSKA ja Fenerbahce võidukad

Üleeile tehti korvpalli Euroliigas algust kolme võiduni peetavate veerandfinaalidega. Moskva CSKA võitis avamängus 98:90 Vitoria Baskoniat, Milos Teodosic viskas võitjate poolt 22 punkti. Võidukalt alustas ka Istanbuli Fenerbahce, kes oli 71:58 parem Ateena Panathinaikosest. 23 punkti sai võitjatel kirja Bogdan Bogdanovic.