Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Vassiljev sai vigastada

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Konstantin Vassiljevi mängu lõpetas vigastus. | FOTO: Gliwice Piast

Konstantin Vassiljevi (pildil) laupäevane mäng Poola kõrgliigas lõppes juba 21. minutil, kui Eesti koondislane pidi valu tegeva reielihase tõttu platsilt lahkuma. Täna läheb poolkaitsja uuringutele, kus selgub tema vigastuse tõsisus. Pöidlad pihku, sest Eesti koondist ootavad peagi ees MM-valikmängud Kreekaga (31.08 võõrsil) ja Kürposega (3.09 kodus). Gliwice Piast kaotas eilse mängu Varssavi Legiale 1:3 ning liigas ollakse viie vooru järel kahe punktiga 16. ehk viimasel kohal. Liider on Krakowi Wisla, kes alistas laupäeval linnaderbis Cracovia 2:1. Sealjuures oli Cracovia 72. minutil, kui Sergei Zenjov kaitsva vahetuse käigus puhkama pääses, veel 1:0 eduseisus, kuid võõrustajad suutsid viimase kümne minutiga lüüa kaks väravat ja mängu enda kasuks kallutada. Cracovia on 12. kohal.

Hollandi kõrgliiga esimeses voorus tegi oma debüüdi Breda klubi eest Karol Mets, kes pääses Vitesse’i vastu platsile teiseks poolajaks. Esimesed 45 minutit olid kuulunud 3:0 Vitesse’ile, Metsa platsil olles tegid meeskonnad 1:1 viigi ehk kokku kaotas Breda 1:4.

Mattias Käit kuulus algkoosseisu, kui Fulhami U23 meeskond jäi 1:2 alla Middlesborough’ kolleegidele.