Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Pärnu krahh jätkub

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Pärnu Vaprus (kollases) võitles, kuid kaotas. | FOTO: Madis Sinivee/

Ülemöödunud nädalal koduväljakul FC Floralt 1:8 sauna saanud Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond ei suutnud ka koduse meistriliiga 23. voorus oma fännidele rõõmsamat emotsiooni pakkuda. Külla sõideti Sillamäele, kus tuli tunnistada võõrustajate 9:0 (!) paremust. Matši algus ja lõpp kulgesid pärnakate jaoks kenasti, katastroofiliseks osutus 19. ja 63. mänguminutit lahutanud kolmveerandtund, kui Sillamäe kõik oma väravad lõi. Aleksandr Volkov sai sealjuures kirja kübaratriki.

Reedel Lasnamäel Infonetile kaotanud Levadia langes liigatabelis kolmandaks. Neist kerkis mööda Nõmme Kalju meeskond, kes oli Hiiul 1:0 parem Tartu Tammekast. Kuigi vahe oli napp, ei pidanud kaljukad kaua selle nimel pingutama – kohtumise ainsa värava lõi Artjom Dmitrijev juba teisel minutil. Matši viimasele veerandtunnile lisas vürtsi Artur Valikajevi 73. minuti punane kaart, kuid enamuses mänginud Tammeka väravani ei jõudnud.