Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Noored hakkavad õppima ettevõtlust

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Eesti tööelu alustavatest noortest loovad oma firma vaid 40%, mujal Euroopas on noorte ettevõtjate osakaal aga tunduvalt suurem.Selleks, et ka Eesti noored saaksid teadlikumaks, mida tähendab oma ettevõte ja kuidas seda edukalt juhtida, korraldatakse 14. aprillil konverents «Tööandjaks iseendale».

Suunatud on see neile noortele, kellel suurte valikute tegemine ukse ees – kutsehariduskoolide ja gümnaasiumite lõpetajatele.

Konverentsi korraldaja, Tartu kutsehariduskeskuse info- ja karjäärinõustamiskeskuse juhataja Martin Medar rääkis, et sellist infot vajavad noored eriti just arvestades praegust tööturu seisu, kui tööd ei leia ka kogemustega spetsialistid.

Teemad on praktilist laadi: millise valdkonna tegijad saavad tulevikus edukaks, millised äriideed võiksid toimida, kust saada nende elluviimiseks raha jne. Lektoriteks on EASi ettevõtlusteadlikkuse koordinaator Mehis Pärn, Tartu Ärinõuandla juhataja Piret Arusaar ning Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja kutsenõunik Tiia Randma.

Lisaks neile jagavad oma kogemusi tegutsevad ettevõtjad: Skype’i tarkvara testimise osakonna juhataja Tiit Paananen, internetiturunduse ekspert Peep Laja ja loovustreener Harald Lepisk.

«Tööandjaks iseendale»
• Registreeruda saab konverentsile 12. aprillini aadressil julia.sharapova@khk.tartu.ee. Lisainfo telefonil
736 1890 ja 736 1876.
• Konverents on kõigile osalejatele tasuta (sisaldab ka lõunapausi).

Tagasi üles