Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Spordi lühiuudised

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Aron kasvatas Itaalias edu

Adria ringrajal peetud Itaalia vormel-4 sarja meistrivõistluste etapil tõusis Ralf Aron kahel korral poodiumile, finišeerides teise ja kolmanda kohaga. Itaalia F4 meistrisarjas on sõitmata veel kaks etappi ehk kuus võistlussõitu ja üldarvestuses liidrikohal jätkava Aroni edu tiimikaaslase Guan Yu Zhou ees kasvas lõppenud nädalavahetuse järel 55 punktile. Sarja eelviimane etapp sõidetakse kahe nädala pärast Imola ringrajal.

Aru edu kahanes sekundile

Hispaania velotuuri 175,8 km pikkuse 15. etapi Comillasist Sotresi võitis Joaquim Rodriguez (Katjuša). Hispaanlasele järgnesid poolakas Rafal Majka (Tinkoff-Saxo) 12, kaasmaalane Daniel Moreno (Katjuša) 14 ning Kolumbia rattur Nairo Quintana (Movistar) ja itaallane Fabio Aru (Astana) 15 sekundi suuruse kaotusega. Aru jätkab velotuuri liidrina, kuid edestab Rodriguezt nüüd vaid ühe sekundiga. Majka kaotab kolmandana 1.24.

Nõmme avas MK-punktiarve

Suusahüppaja Martti Nõmme teenis Venemaal Tšaikovskis toimunud GP-etapil oma karjääri esimesed MK-punktid, saades 30. koha. Avavoorus hüpatud 115 meetriga hoidis Nõmme 26. kohta, teises voorus mõõdeti eestlase hüppe pikkuseks 108,5 meetrit ning kokkuvõttes teenis ta 179,5 punkti. Tegu oli Nõmme elu esimeste punktidega MK-sarjas. Võistluse võitis norralane Kenneth Gangnes, talle järgnesid Jan Ziobro ja Joachim Hauer.

Siimar jõudis põhiturniirile

Tennisist Mattias Siimar (ITFi 57.) pääses US Openi noorteturniiri kvalifikatsioonivõistluselt põhiturniirile, alistades edetabelis 67. kohal oleva jaapanlase Renta Tokuda 6:3, 6:2. Eestlane lõi kohtumise jooksul neli serviässa ja võitles välja kaheksa murdepalli, realiseerides neist viis. Tokuda suutis oma kahest murdepallist ära kasutada vaid ühe. Põhiturniiri avaringis kohtub Siimar viienda asetusega ameeriklase Tommy Pauliga.