Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Aktiivsed kodanikud said tunnustuse osaliseks

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Aasta kodanikuks valiti Kristi Liiva. | FOTO: Annika Haas

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas aasta kodanikuks 2016 Arvamusfestivali ellukutsuja Kristi Liiva.

«Lisaks Arvamusfestivali loomisele ja eestvedamisele, mis on nüüd edasi hargnenud ka Lätti ja hargneb veel mitmetesse riikidesse, on tal veel terve hulk ühiskondlikke missioone, muu hulgas ka oluline roll kiusamisest vaba kooli mõtte edendamisel,» lausus Saar tiitlit üle andes. Aunimetusega kaasneb rahaline preemia ning Reti Saksa miniskulptuur «Ühiskonna õis».

Eilsel tänuüritusel andis siseminister Hanno Pevkur 15-le silmapaistvale inimesele üle kodanikupäeva aumärgi. Aumärgiga tunnustab siseministeerium vastutustundlikke ja hoolivaid inimesi, kes edendavad kodanikukasvatust või teevad vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.

Kodanikupäeva aumärgi said Koeru keskkooli huvijuht ja Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaine Kirsika Ilmjärv, vähiravifondi «Kingitud elu» looja Toivo Tänavsuu, Risti koguduse õpetaja Annika Laats, haridus- ja teadusministeeriumis töötav aktiivne vabatahtlik Aune Valk ja päästeameti Läänemaa päästepiirkonna operatiivkorrapidaja Risto Roomet, kauaaegne eesti keele ja kirjanduse õpetaja Linda Raunet (pildil), ajalooõpetaja Imbi-Sirje Torm, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud ja Raplamaa Röa küla vanem Sandra Mägi, Tartu rahvusvahelise taustaga laste kooli asutaja Kristi Aria ja aktiivne vabatahtlik Indrek Luberg, Urvaste Külade Seltsis tegev Airi Hallik-Konnula, Eesti Noorteühenduste Liidu liige ja osaluskogude koordinaator Kuldar Adel, Eesti Noorteühenduste Liidu noortepoliitika nõunik Kaisa Lõhmus, kodanikualgatuse «Sindi pais» eestvedaja Hans Soll ning Raikküla valla aktiivne koduloouurija ja koolitaja Urmas Tulvik.

Tagasi üles