Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kaks-kolm päeva pean rahu säilitama ja siis võib äkki veel võidu ka sõita.

Rein Taaramäed tabas Tirreno-Adriatico velotuuril seletamatu terviseprobleem, mis röövis temalt jõu.

TENNIS

Kontaveit sai magusa võidu

Eesti naiste tennise esireket Anett Kontaveit (WTA 125.) pidas esimese kohtumise mainekal Indian Wellsi põhiturniiril. Eestlanna kohtus maailma edetabelis 47. kohal oleva jaapanlanna Masaki Doiga ja jäi peale tulemusega 7:5, 6:4. Järgmises ringis on Kontaveidi vastane venelanna Anastasia Pavljutšenkova (WTA 21.).

119. kohal

püsib FIFA tabelis Eesti jalgpallikoondis.

KORVPALL

Kalev pääses napilt

Kalev/Cramo korvpallimeeskond kindlustas pääsu Balti liiga poolfinaali, kui jäi veerandfinaali korduskohtumises võõrsil Riia Baronsile alla 66:77, ent tänu avamängust kaasa võetud 19-punktilisele edule jõuti siiski edasi. Vahepeal ka üle 20 punkti paisunud kaotusseis kahandati viimastel minutitel endale sobivaks peamiselt tänu Vitali Ljutõtši ja Cedric Simmonsi heale mängule, mõlema arvele jäi lõpuks 18 punkti. Simmons võttis ka 9 lauapalli, miinuspoolele võib Kalev aga kanda koguni 25 pallikaotust. Poolfinaalis kohtutakse Prienai Vytautasega.

VÕRKPALL

Eesti klubidele neljast neli

Balti liiga veerandfinaalide avamängus alistas Pärnu VK alistas 3:1 (17, -19, 17, 17) RTU/Robežsardze. Aleksandrs Kudrjašovs tõi Pärnule 18 punkti, Toms Svansi arvele jäi 14 punkti. Rakvere VK võitis 3:0 (18, 21, 22) Flamingo Volleyt. Siim Põlluäär tõi võitjatele 22 punkti, Tanel Uusküla lisas 10 punkti. Tallinna Selver oli võõrsil 3:2 (23, 20, -23, -20, 8) üle Jekabpilsi Lušist, Tartu Bigbank võitis aga samuti võõrsil 3:0 (21, 18, 22) Ozolnieki Poliursi. Bradley Gunter tõi tartlastele 18 punkti, nii Toms Vanags kui ka Kevin Soo toetasid teda 10 punktiga.

JALGPALL

Aksalu tegi nullimängu

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Mihkel Aksalu tegi oma koduklubi SJK eest nullimängu Gibraltari meeskonna Europa FC vastu. Soome pronksiklubi  SJK viibib praegu Hispaanias treeninglaagris ning kontrollmängus alistati Europa 2:0. Sel eurohooajal jõudis Europa Euroopa liiga teise eelringi.

Eestile EMilt 7. ja 14. koht

Eesti naisjuunioride epeekoondis (Karoliine Loit, Carmen-Lii Targamaa, Andra Talen, Brenda Roosimaa) sai EMil Plovdivis 7. koha. Otsustavas kohtumises alistati maailma edetabeli neljas Saksamaa 21:20. Eesti meesjuuniorid (Ruslan Eskov, Andzej Gedzo, Filipp Djatsuk, Klim Gusarov) lõpetasid 14. kohaga.

Warriors sai NBAs lüüa

USA korvpalliliigas NBA pidi mullune finalist Golden State Warriors tunnistama Boston Celticsi 99:86 paremust. Võitjate poolt viskas 25 punkti Isaiah Thomas, Warriorsi parimana kogus 25 silma Klay Thompson. Golden State jätkab siiski põhiturniiri liidrina, olles kogunud 64 mänguga 52 võitu ja 12 kaotust.