Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Horoskoop

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Horoskoop 20.–26. mai 2017

Jäär

21. märts – 19. aprill

Küllap kiireneb elutempo veelgi, palju on ringiliikumist, asjaajamist ja suhtlemist. Karjäärialased ambitsioonid võivad olla liigagi suured. Ära lase end heidutada sellest, kui märkad, et teistel läheb sinust paremini. Väldi kadetsemist ja rivaalitsemist, keskendu iseenda tegevusele.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Raha ja varanduse teemad tõusevad päevakorda. Ilmselt planeerid uusi ärialaseid ettevõtmisi või suuremaid tehinguid. Isiklikes suhetes võid olla küllaltki kahtlustav. Kui sind on kunagi petetud, võib tõusta esile ammustest läbielamistest tingitud hirm. Praegu see lihtsalt segab sind, proovi sellest lahti lasta.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Energiatase tõuseb, sul on jõudu ja pealehakkamist. Tasub lähtuda iseenda vajadustest, alustada julgelt asju, mida oled juba kaua planeerinud. Pingeid võib tekkida sõprussuhetes. Sinu nõudmised teistele on väga kõrged või siis ootavad nemad sinult enamat kui see, milleks oled suuteline.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kui sa ka paistad väliselt rahulikuna, möllab su hinges ilmselt paras maru. Emotsioonid on tugevad ja neid on raske kontrollida. Armusuhted võivad tuua nii ülimat õnnetunnet kui ka valusaid kannatusi. Su ootused kallimale on väga kõrged ja kui ta neile vastata ei suuda, muutud rahutuks ja kahtlustavaks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sul tuleb vaeva näha heade suhete hoidmise ja koostöö tõhustamise nimel. Töine õhkkond võib pingestuda, suhted kolleegidega on keerukad. Kui end liig jõuliselt maksma paned, võib keegi sinus näha ohtlikku konkurenti. Kui sinu igapäevane tegevus on loominguline, võib sind tabada võimas inspiratsioonitorm.

Neitsi

23. august – 22. september

Suuna oma energia töistesse algatustesse. Ole aktiivne, demonstreeri julgelt oma tugevaid külgi ja seniseid saavutusi. Varasematest edusammudest võib palju kasu olla, ehk jääd silma autoriteetsele isikule, kes su karjäärile hoogu juurde annab. Uusi suhteid sõlmides ole ettevaatlik, väldi pea ees seiklustesse tormamist.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tule rutiinist välja! Vaata ringi, õpi midagi uut. Vahet pole, kas teed seda elukutsega seonduvalt või lihtsalt uudishimust – uute teadmiste kogumine mõjub sulle kindlasti positiivselt, maailmapilti avardavalt. Armusuhtesse puutuvaid asju otsusta koos partneriga, ära lase sugulastel nina oma isiklikku ellu toppida.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

See on psühholoogiliste eneseotsingute aeg. Julge iseendale hinge ja südamesse vaadata, püüa leida oma tunnete ja käitumise tõelisi põhjusi. Aeg võib sind kokku viia inimesega, kellega rääkimine sind palju mõjutab, ehk omajagu ka muudab. Töisel rindel kipud olema liig äkiline ja sõnakas, oma arvamust teistele peale suruma.

Ambur

22. november – 21. detsember

Tähelepanu keskmes on suhted teiste inimestega. Kui sul on kindel partner, siis panusta suhte tugevdamisse, leia armsamale mõistmist ja aega. Uusi asju ära alusta üksinda, vajad tarku kaaslasi. Äriasjusse tuleb omajagu energiat suunata. Nüüd võivad konkurendid aktiveeruda, võib minna tugevaks rebimiseks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kohustusi on palju ja neid tuleb hoolega täita. Tähelepanu vajab ka tervis. Sul annab paljugi teha oma elukvaliteedi parandamiseks ning igapäevaste harjumuste tervislikumaks muutmiseks. Ära seejuures enese vastu liiga karm ole, väldi väga järskude pöörete tegemist ning eriti rangeid dieete.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Vajad võimalust asju omatahtsi planeerida, oma isiklikke unistusi teoks teha ja end loomingu kaudu väljendada. Kui sul on mingi mure hinge peal või lõõmavad su südames salajased armuleegid, siis leia usaldusväärne inimene, kellele saad kõik ära rääkida. Muidu läheb sisemine pinge liiga suureks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Võid tunda mõningast väsimust. Pealiskaudne suhtlus on sinu jaoks tüütu ja mõttetu, vajad rohkem aega üksinda olemiseks või siis turvalisse pereringi tõmbumiseks. Raha- ja äriasjade ajamine pole lihtne. On oht, et koostööpartneritega tekib lahkhelisid, eriti keerukas võib olukord olla siis, kui ajad äri koos hea sõbraga.

Tagasi üles